Bağlantılar
x
Langue Selection

Misyon ve Vizyon

MİSYON VE VİZYON

MİSYON

İnsan sağlığını ön planda tutup, zirai ekibimiz ile çiftçilerimizi bilinçlendirerek ve doğru yönlendirerek, gelişen teknolojilerden yararlanıp daha az maliyet ve olabildiğince az kimyasal kullanımı ile verimi daha yüksek ve daha sağlıklı ürün yetiştirilmesini sağlamak için profesyonel olarak çalışıp, gerekli donanıma sahip üretim tesisimiz, laboratuvarımız ve ekibimiz ile dünya standartlarında ürün ve hizmet üretimi gerçekleştirmek.

 

VİZYON

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizin bulunduğu tarımsal koşullarda yapılan uygulamalı araştırmalar ve Ar-Ge çalışmaları ile mevcut bilgi bankalarını kullanarak çiftçilere yetiştiricilik sırasında ihtiyacı olan ürünlerin çeşitliliğini sağlayan, laboratuvar hizmetleri ile bilinçli tohum kullanımına teşvik eden, zirai danışmanlık hizmetleri ile yetiştiriciliğin her aşamasında çiftçileri doğru uygulamalar yapması için yönlendiren, tarımsal alanda a'dan z'ye her türlü ürün alternatifini ve farklı imkanları sunan çiftçinin vazgeçemeyeceği bir firma olmak.

Kalite anlayışını sürekli verimlilik ile birleştirerek, müşteri odaklı yönetim anlayışı çerçevesinde tüm süreçlerde gelişmiş teknolojik imkanlardan en üst düzeyde faydalanan, akademik kurumlarla çiftçilerin bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi üzerine seminerler düzenleyen ve çalışmalar yapan, Türk tarımının gelişmesinde ve ilerlemesinde aktif rol oynayan dünya standartlarında bir firma olmak.

 

 

 
Firmamız size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak isterseniz "Çerez Politikamızı" okuyabilirsiniz.